فروشگاه اینترنتی خرید کتاب الکترونیکی با تخفیف دانش ارزانی

فروشگاه اینترنتی خرید کتاب الکترونیکی با تخفیف دانش ارزانی

با سلام اعتماد به فروشگاه کتاب دانش ارزانی که تضمین‌کننده‌ی تحویل به موقع فایل کتاب و پشتیبانی پاسخگو است و تجربه‌ی خوشایند و متمایزی از خرید اینترنتی برای شما به ارمغان می‌آورد. چنانچه کتب مورد نظر خود را در سایت پیدا نکردید نگران نباشید ، کتب شما در بانک کتاب ما موجود هست ولی به دلیل بالا بودن تعداد کتاب ها هنوز داخل سایت قرار نگرفته ، جهت تهیه کتاب با ما تماس بگیرید. فروشگاه کتاب های الکترونیکی در صورت سوال یا مشکل در خرید با شماره موبایل 09921717516 تماس بگیرید و یا از طریق واتساپ یا تلگرام به شماره 09164520312 پیام بدهید درخواستهای شما در صورت نیاز از طریق واتساپ و تلگرام ارسال می گردد توجه بفرمایید برای خرید داشتن ایمیل اختیاری است اگر ایمیل ندارید می توانید به جای آن ایمیل danesharzani@gmail.com قرار دهید پشتیبانی آنلاین 24ساعته

نظرسنجی سایت

آمار سایت

اشتراک در خبرنامه

جهت عضویت در خبرنامه لطفا ایمیل خود را ثبت نمائید

Captcha

مشخصات و قیمت و خرید و دانلود کتاب تصرف عدواني داستاني درباره عشق اثر لنا آندرشون صوتی mp3


مشخصات و قیمت و خرید و دانلود کتاب تصرف عدواني داستاني درباره عشق اثر لنا آندرشون صوتی mp3

معرفی اجمالی و مشخصات و قیمت و خرید محصول کتاب تصرف عدواني داستاني درباره عشق اثر لنا آندرشون صوتی mp3

 

در صورت سوال یا مشکل در خرید با شماره موبایل 09164520312 تماس بگیرید درخواستهای شمادر صورت نیاز از طریق واتساپ و تلگرام ارسال می گردد و شما می توانید با ایمیل borhaninasab@gmail.com پیشنهادات خود را ارسال فرمایید

 

 

«تصرف عدوانی داستانی درباره‌ی عشق» نام کتابی به نویسندگی «لنا آندرشون» و ترجمه‌ی «سعید مقدم» است. این کتاب ششمین رمان لنا آندرسون نویسنده و روزنامه‌نگار سوئدی است که در سال 2013 برنده بهترین رمان سال سوئد شد. این اثر روایت یک عشق مخرب است که تمام روح و هویت یک زن را مخدوش می‌کند و اعتمادبه‌نفسش را در مقابل شریک احساسی‌اش از بین می‌برد. در توضیح پشت جلد کتاب آمده است: «وقتی آدم عاشق است و عشقش پذیرفته‌شده، تنش احساس راحتی می‌کند. برعکس، وقتی عشق بی‌پاسخ می‌ماند، تن احساس می‌کند وزنش سه برابر شده است. عشق نو پا روی لبه باریکی می‌رقصد. ممکن است آدم دوباره وزن واقعی‌اش را احساس نکند، که این خود می‌تواند در آدم‌های مضطرب، باتجربه و آینده‌نگر، یا در آن‌هایی که مثل استر این‌قدر امیدوار و خوش‌باور نیستند، میزانی از تردید پدید آورد.» در بخشی از آغاز داستان می‌خوانیم: «آدمی بود به نام استر نیلسون. شاعر و مقاله‌نویس بود و تا سی و یک سالگی، هشت رساله‌ی کوتاه منتشر کرده بود. عده‌ای داین رساله‌ها را لجوجانه و سرکشانه می‌دانستند، عده‌ای دیگر بازیگوشانه و سبک‌سرانه، اما بیش‌تر مردم هرگز نام نویسنده‌ی آن ها را نشنیده بودند. استر نیلسون می‌کوشید هستی را با دقتی موشکافانه، از درون آگاهی خود دریابد و بلندپروازانه باور داشت واقعیت جهان چنان است که او آن را تجربه می‌کند. یا به عبارتی بهتر، آدمیان را طوری ساخته بودند که جهان را چنان‌که واقعا بود، تجربه کنند؛ البته اگر هوش و حواسشان را به کار می‌برند و خود را فریب نمی‌دادند. ذهنی، عینی بود و عینی، ذهنی. به هر رو، او تلاش می‌کرد چنین بیندیشد.» 

 

 

در صورت سوال یا مشکل در خرید با شماره موبایل 09164520312 تماس بگیرید درخواستهای شمادر صورت نیاز از طریق واتساپ و تلگرام ارسال می گردد و شما می توانید با ایمیل borhaninasab@gmail.com پیشنهادات خود را ارسال فرمایید

نقد و بررسی متخصصین در مورد کتاب تصرف عدوانی

این کتاب یکی از رمان‌های پرفروش بازار کتاب است که «لنا آندرشون» آن را نوشته است و «سعید مقدم» آن را به فارسی برگردانده است. کتاب همان‌طور که بر روی جلدش نوشته شده است داستانی درباره‌ی عشق را شامل می‌شود. با هم در مورد این کتاب می‌خوانیم:

محبوب منتقدان
 

این رمان ششمین اثر نویسنده‌اش محسوب می‌شود. لنا اندرشون در سال ۲۰۱۳، یعنی همان سال انتشار تصرف عدوانی، به‌خاطر این کتاب برنده‌ی جایزه‌ی «آگوست»، معتبرترین جایزه‌ی ادبی سوئد، شد و از سوی روزنامه‌های سوئدی، جایزه‌ی ادبی «اسوندسکا داگبلادت» را از آن خود کرد. همین نکگته نشان می‌دهد رمان از استقبال زیادی بین منتقدان نیز برخوردار شده است.

خلاصه رمان
احساس راحتی

وقتی آدم عاشق است و عشقش پذیرفته شده، تنش احساس راحتی می کند. برعکس، وقتی عشق بی پاسخ می ماند ، تن احساس می کند وزنش سه برابر شده است. عشق نوپا روی لبه باریکی می رقصد. ممکن است آدم دوباره وزن واقعیش را احساس نکند ، که این خود می تواند در آدم‌های مضطرب ، با تجربه و آینده‌نگر ، یا در آن‌هایی که مثل استر این‌قدر امیدوار و خوش‌باور نیستند ، میزانی از تردید پدید آورد.

در خلاصه‌ی کتاب آمده است: « «استر نیلسون»، شخصیت اول تصرف عدوانی، آدم معقولی است در یک رابطه‌ی معقول. البته تا روزی که از او خواسته می شود سخنرانی‌ای درباره‌ی هنرمند مشهور، «هوگو راسک» داشته باشد. سخنرانی‌ای که منجر به دیداری بین استر و هوگو و البته دلدادگی تمام و عیال استر به هوگو می‌شود. زندگی استر پس از آن ملاقات، زیرورو می‌شود. او دوست پسرش را ول می‌کند و وارد رابطه‌ای خیالی با هوگو می‌شود. آستر عمیقن عاشق می‌شود و هوگو تمام فکر و خیالش را مشغول خود می‌کند. کار به جایی می‌رسد که استر جدی‌جدی فکر می‌کند او و هوگو زن و شوهرند.»

از نظر دیگران
در مورد عشق

یرو و شایستگی تحسین برمی‌انگیزد، نه عشق. شکنندگی‌ِ انسان است که عشق را پدید می‌آوَرَد. امّا شکنندگی کافی نیست. اتکا به خود و با فاصله به خود نگریستن باید آن را تکمیل کند. شکستگی‌ها موجب نرمی و ملایمت می‌شوند، امّا دیر یا زود، آن‌چه نرمی را بر‌می‌انگیزد، باعثِ پرخاشگری نیز می‌شود. ضعفِ مطلق به‌سببِ ناتوانیِ خود، به‌اندازه‌ی نیرویِ فولادین، عشق را غیرممکن می‌سازد.

لیلی گلستان نویسنده و مترجم در مورد این کتاب می‌نویسد: « تاب خوب برای خواندن زیاد است، اما این روزها همه بهانه‌گیر شده‌اند و دلایل مختلفی برای کتاب نخواندن پیدا می‌کند؛ با این‌حال، پیشنهاد من برای مطالعه به علاقه‌مندان کتاب، رمان «تصرف عدوانی» است؛ رمانی که در کنار ادبی بودن، دیدگاهی روانشناسی دارد و به کارهای درست و غلط انسان‌ها می‌‌پردازد داستان حس یک زن را بیان می‌کند. زنی که در ارتباط با مردی است و او را عاشقانه دوست دارد. زن امیدوار است که این رابطه به سرانجامی برسد، اما اتفاقات آن‌طور که او فکر می‌کند، رخ نمی‌دهد. داستان به قدری خوب نوشته شده که خواننده دائماً خودش را جای شخصیت اصلی داستان می‌‌گذارد و این ویژگی‌ باعث لذت‌بخش‌تر شدن اثر می‌شود. داستان به قدری خوب نوشته شده که خواننده دائماً خودش را جای شخصیت اصلی داستان می‌‌گذارد و این ویژگی‌ باعث لذت‌بخش‌تر شدن اثر می‌شود.»

 

نقد رمان تصرف عدوانی
 

در یکی از نقدهای منتشره درمورد کتاب آمده است: «رمان تصرف عدوانی، تنها، داستانی درباره‌ی یک رابطه‌ دونفره نیست، تصویرگر دو نگرش و روحیه‌ی متفاوت به مقوله‌ی آزادی و مسئولیت است. از یک‌سو نگرشی که قایل به وظیفه‌ی اخلاقی و ضرورت پاسخ‌گویی همگانی است و به دوقطبی‌سازی‌هایی که جامعه را در یک مرزکشی قاطع به دو طیف قدرتمندان و ضعیفان تقسیم می‌کند باور ندارد. نگرشی که معتقد است احترام به آزادی فردی لازم است دوشادوش توجه به آسیب‌پذیری انسان باشد و کسی حق ندارد به خاطر آزادی فردی‌اش به عدم شفّافیت که منجر به رنج دیگری می‌شود روی آورد و از سویی نگاهی که قایل است مقصر اصلی قدرتمندانند و رسالت او نقد بی‌رحمانه و مستمرّ نهادهای قدرت به منظور حمایت از آدمی است، اما در زندگی شخصی و روابط عاطفی‌اش با گریز از شفافیت و تعهد، تنها دغدغه‌ی حفظ آزادی فردی خود را دارد. رمان خواندنی "تصرف عدوانی" به شکل ظریفی به موضوع «امید» هم می‌پردازد. سرشت انگل‌وار امید که آدم را در وضعیتی نیمه‌جان رها می‌کند. در حالتی پا در هوا و فضایی گرگ‌ومیش. گریز انسان‌ها از پاسخ‌های قطعی، انگل امید را تقویت می‌کند. پاسخ‌های مبهم و اقداماتِ از سرِ لطف، به امید، خوراک می‌دهند. رهایی استر از وضعیت بغرنج رابطه‌ای که در آن است در گرسنگی دادن بی‌رحمانه به "امید" است.»

 

 

در صورت سوال یا مشکل در خرید و دانلود کتاب رمان تصرف عدوانی با شماره موبایل 09164520312 تماس بگیرید درخواستهای شمادر صورت نیاز از طریق واتساپ و تلگرام ارسال می گردد و شما می توانید با ایمیل borhaninasab@gmail.com پیشنهادات خود را ارسال فرمایید

 

 

مشخصات و قیمت و خرید و دانلود محصول کتاب تصرف عدواني داستاني درباره عشق اثر لنا آندرشون صوتی mp3


مبلغ قابل پرداخت 5,000 تومان

توجه: پس از خرید فایل، لینک دانلود بصورت خودکار در اختیار شما قرار می گیرد و همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال می شود. درصورت وجود مشکل می توانید از بخش تماس با ما ی همین فروشگاه اطلاع رسانی نمایید.

Captcha
پشتیبانی خرید

برای مشاهده ضمانت خرید روی آن کلیک نمایید

دیدگاه های کاربران (0)

استان فارس شیراز میدان پاسارگاد

چنانچه کتاب مورد نظر خود را در سایت پیدا نکردید نگران نباشید ، کتاب شما در بانک کتاب ما موجود هست ولی به دلیل بالا بودن تعداد کتاب ها هنوز داخل سایت قرار نگرفته ، جهت تهیه کتاب با ما تماس بگیرید: 09921717516 یا 09164520312

فید خبر خوان    نقشه سایت    تماس با ما