09164520312 تلفن درخواست و تهیه کتاب با سلام اعتماد به فروشگاه کتاب دانش ارزانی که تضمین‌کننده‌ی تحویل به موقع فایل کتاب و پشتیبانی پاسخگو است و تجربه‌ی خوشایند و متمایزی از خرید اینترنتی برای شما به ارمغان می‌آورد. چنانچه کتب مورد نظر خود را در سایت پیدا نکردید نگران نباشید ، کتب شما در بانک کتاب ما موجود هست ولی به دلیل بالا بودن تعداد کتاب ها هنوز داخل سایت قرار نگرفته ، جهت درخواست و تهیه کتاب با ما تماس بگیرید. یا از طریق واتساپ یا تلگرام پیام بدهید درخواستهای شما در صورت نیاز از طریق واتساپ و تلگرام ارسال می گردد توجه بفرمایید برای خرید داشتن ایمیل اختیاری است اگر ایمیل ندارید می توانید به جای آن ایمیل danesharzani@gmail.com قرار دهید پشتیبانی آنلاین 24ساعته شماره موبایل 09164520312

نظرسنجی سایت

آمار سایت

اشتراک در خبرنامه

جهت عضویت در خبرنامه لطفا ایمیل خود را ثبت نمائید

Captcha

5 زبان عشق اثر گری چاپمن Love Languages, Gary Chapman effect 5 بر اساس آمار فروش سایت آمازون از پرفروش ترین کتاب های سال ۲۰۱۶ به زبان اصلی pdf


5 زبان عشق اثر گری چاپمن  Love Languages, Gary Chapman effect 5 بر اساس آمار فروش سایت آمازون از پرفروش ترین کتاب های سال ۲۰۱۶ به زبان اصلی pdf

5 زبان عشق اثر گری چاپمن Love Languages, Gary Chapman effect 5 بر اساس آمار فروش سایت آمازون از پرفروش ترین کتاب های سال ۲۰۱۶ به زبان اصلی pdf

 

مشخصات و خلاصه کتاب

 

کتاب  «پنج زبان عشق» توسط «گری چاپمن» نویسنده باتجربه به قلم تحریر درآمده است تا شما مخاطبان را بامعنی و مفهوم عشق و زبان بیان آن آشنا کند. کتاب پنج زبان عشق ایده‌ها و نظرهای ساده و راحتی را برای تداوم و طولانی شدن عشق و رابطه عاشقانه برای شما بیان می‌کند. همچنین این کتاب  راز و رمزهای ساده‌ای را به شما برای پایدار ماندان عشقتان نشان می‌دهد. 

خلاصه‌ای از کتاب  پنج زبان عشق:

همیشه ما برای ابراز عشق به دنبال راهی عجیب‌وغریب هستیم و امکان دارد بعضی‌اوقات و به دلیل کار و مشغله فراوان از عشق و ابراز عشقمان غافل شویم و آن را فراموش کنیم. ما تعریف کردن از عشقمان را از یاد می‌بریم، هدیه‌ای برای روز عشقمان و یا تولد عشقمان نمی‌دهیم و همسرمان را عاشقانه و دلبرانه در آغوش نمی‌کشیم و نوازش نمی‌کنیم. درواقع می‌توان گفت: هر آنچه مربوط به عشق، نشان دادن عشق، علاقه و دوست داشتن است را بیان نمی‌کنیم و یا آن را به نحو احسنت و آن‌طور که باید انجام نمی‌دهیم. کتاب  5 زبان عشق دربردارنده بیان و شنیدن عشق و علاقه است آن‌هم کاملاً شفاف و واضح. بدون هیچ‌گونه فریب، ترفند، ریاکاری و یا روانکاوی. فقط به‌خوبی به شما مخاطبان عزیز می‌آموزد که چگونه با زبان همسر و عشق خود، به او ابراز علاقه و دوست داشتن کنید.

قسمتی از کتاب پنج زبان عشق:

او بدون قرار قبلی به دفترم آمد و از دستیارم خواست که اجازه دهد 5 دقیقه با من صحبت کند. من راشل را 18 سال بود که می‌شناختم. خانمی 36 ساله که تا آن زمان اصلاً ازدواج‌نکرده بود. گاهی اوقات نزد من می‌آمد تا در مورد مشکلات خاصی که در روابط قبا از ازدواجش برایش پیش آمد با من صحبت کند. او ذاتاً زنی منظم و وظیفه‌شناس بود و سرزده آمدن به دفتر من باشخصیتش سازگاری نداشت. فکر کردم شاید برایش مشکل بزرگی پیش‌آمده که بدون قرار قبلی به دفترم آمده است. به دستیارم گفتم به او اجازه‌ی ورود بدهد. انتظار داشتم بعد از بسته شدن در او را با چشمانی گریان ببینم اما با خوشحالی داخل اتاقم پرید. پرسیدم: حالت چه طور است راشل؟
جواب داد: عالی. هیچ‌وقت تو زندگی‌ام از این بهتر نبودم. دارم ازدواج می‌کنم.
واقعاً؟ باکی؟ کی؟
اسمش بن است. قرار سپتامبر باهم ازدواج کنیم.
خیلی خوبه! چند وقت نامزد بودید؟
سه هفته. میدانم دیوانگی است دکتر. آن‌هم بعد از تمام نامزدی‌های ناموفقی که تا مرز ازدواج پیش رفتم ولی نشد. خودم باورم نمی‌شود اما میدانم بن همانی است که می‌خاستم. هر دوتایمان از همان اول که همدیگر را دیدیم این را فهمیدیم. البته در ملاقات اول از ازدواج حرفی زده نشد اما او بعد از یک هفته به من پیشنهاد ازدواج داد. می‌دانستم به من پیشنهاد ازدواج می‌دهد و می‌دانستم که جوابم مثبتِ. قبلاً هیچ‌وقت همچنین حسی نداشتم. بعد از مهروموم‌ها روابط بی‌ثمر میدانم که بن همانی است که مناسب من است.
روی صندلی عقب و جلو می‌رفت و با خنده و خوشحالی ادامه داد: میدان دیوانگی است اما خیلی خوشحالم. هیچ‌وقت در زندگی‌ام این‌قدر خوشحال نبودم.
چه بر سر راشل آمده بود؟ عاشق شده بود. در ذهنش بن بهترین فردی بود که تابه‌حال دیده بود. از هر لحاظ او را کامل می‌دید. شوهر ایده آلش بود. شب و روز به او فکر می‌کرد. این‌که بن قبلاً 2 بار ازدواج‌کرده بود و 3 تا بچه داشت و در یک سال گذشته 3 بار شغلش را تغیر داده بود. ازنظر او اصلاً اهمیتی نداشت. خوشحال بود و مطمئن بود که قرار است تا ابد با بن زندگی خوشی را داشته باشد. او عاشق بود. خیلی از ما عاشق می‌شویم و با معشوق خود ازدواج می‌کنیم. فردی را می‌بینیم که خصوصیات ظاهری و رفتارهای شخصیتی او باعث می‌شود که در همان برخورد اول عاشقش شویم. ممکن است این آتش عشق در اولین صحبت با او خاموش شود یا پس از آشنایی بیشتر شعله‌ور‌تر شود... .

محتوا کتاب  پنج زبان عشق:

در کتاب  5 زبان عشق؛ از ایده‌ها و نظرهای بسیار ساده و کاملاً واضحی استفاده‌شده و با شوخ‌طبعی تمام مطالب این کتاب بیان‌شده است که برای خواننده بسیار جذاب و کاربردی می‌باشد. داستان‌ها و موضوعات موجود در این کتاب برای شما بسیار زیبا، جذاب و الهام‌بخش خواهد بود. روش حس مشترک و تفاهمی که در این کتاب استفاده‌شده است شمارا ترغیب و وادار برای به کار بردن و استفاده از ایده‌ها خواهد کرد. به‌جرئت می‌شود گفت که خواندن کتاب  5 زبان عشق برای شما تداعی‌کننده حس قدم زدن، معاشرت کردن یا حرف زدن با یک دوست قدیمی و بسیار دوست‌داشتنی است. رعایت نکات این کتاب و عمل کردن به آن برای همیشه رابطه و رفتار شمارا تغیر خواهد داد، تغیری که دقیقاً با خواندن این کتاب هم‌زمان رخ می‌دهد و شاید آن تغیر از همین امروز و لحظه باشد.

فهرست مطالب کتاب  پنج زبان عشق:

کتاب  5 زبان عشق از 13 فصل تشکیل‌شده است فصل‌ها عبارت‌اند از:

1 پس از ازدواج چه بر سر عشق می‌آید؟!
2 پر نگه‌داشتن مخزن عشق
3 عاشق شدن
4 زبان‌اصلی عشق 1: کلام تائید آمیز
5 زبان‌اصلی عشق 2: وقت گذاشتن برای یکدیگر
6 زبان‌اصلی عشق 3: دریافت هدیه
7 زبان‌اصلی عشق 4: ارائه خدمت و همسر یاری
8 زبان‌اصلی عشق 5: تماس بدنی
9 کشف زبان عشق
10 عشق یک تصمیم است
11 عشق تفاوت ایجاد می‌کند
12 عشق ورزیدن به فردی که دیگر عاشقش نیستیم!
13 حرف آخر

درباره گری چاپمن:

گری چاپمن سخنران، نویسنده و مشاوری بسیار توانمند و کارکشته‌ای است که عشق و علاقه‌ی خاصی به مردم و کمک کردن به آن‌ها برای توانایی، یادگرفتن و ایجاد روابط محکم، درست و عاشقانه را دارد. گری چاپمن نویسنده کتاب‌های کاربردی در روابط و ایجاد ارتباط است. مجموعه کتاب‌هایی که از مهم‌ترین آثار او به‌حساب می‌رود کتاب‌های «5 زبان عشق» است. او مدیر موسسه بزرگ و قدرتمند «مشاوره ازدواج و خانواده» است. گری چاپمن سمینارها و گردهمایی‌های بسیاری در اقصی نقاط دنیا داشته و برگزار کرده است. همچنین برنامه‌های رادیویی و تلویزیونی او از بیش از 400 ایستگاه پخش و در اختیار مردم قرارگرفته است.

 

 

 

عشق – همسران

 

ممکن است به دلیل مشغله‌های روزمره، ابراز عشق را فراموش کنیم. ما تعریف کردن را از یاد می‌بریم، هدیه‌ای به مناسبت عشق نمی‌دهیم، عاشقانه همسرمان را در آغوش نمی‌گیریم. هر آنچه نشان‌دهنده‌ی عشق و علاقه است را یا بیان نمی‌کنیم یا به‌درستی انجام نمی‌دهیم. کتابی که در دست دارید، در مورد ابراز و دریافت عشق است، آن‌هم شفاف. بدون هیچ ترفند یا روانکاوی. فقط به شما می‌آموزد با زبان همسر خود، به او ابراز عشق کنید.

در واقع ایده اصلی کتاب 5 زبان عشق، این است که ما انسان ها، همانگونه که به زبان های مختلفی صحبت می کنیم (فارسی، انگلیسی، چینی و …)، زبان عشقی متفاوتی هم داریم. دکتر گری چاپمن با بررسی و تحقیقات زیادی، به 5 زبان عشق کلی رسیده است. هر کدام از ما تا حدی همه این موارد را داریم ولی بطور خاص، یک یا دو مورد از آنها زبان اصلی عشق ماست. ما فقط در صورتی عشق ابراز شده از طرف مقابلمان را به خوبی دریافت می کنیم که به زبان عشق خودمان ابراز شده باشد.

برای خرید و دانلود فایل ها و توضیحات تکمیلی، به بخش توضیحات (پایین صفحه) مراجعه کنید…

 

 

درباره کتاب پنج زبان عشق

ممکن است به دلیل مشغله‌های روزمره، ابراز عشق را فراموش کنیم. ما تعریف کردن را از یاد می‌بریم، هدیه‌ای به مناسبت عشق نمی‌دهیم، عاشقانه همسرمان را در آغوش نمی‌گیریم. هر آنچه نشان‌دهنده‌ی عشق و علاقه است را یا بیان نمی‌کنیم یا به‌درستی انجام نمی‌دهیم. کتابی که در دست دارید، در مورد ابراز و دریافت عشق است، آن‌هم شفاف. بدون هیچ ترفند یا روانکاوی. فقط به شما می‌آموزد با زبان همسر خود، به او ابراز عشق کنید.

در واقع ایده اصلی کتاب ۵ زبان عشق، این است که ما انسان ها، همانگونه که به زبان های مختلفی صحبت می کنیم (فارسی، انگلیسی، چینی و …)، زبان عشقی متفاوتی هم داریم. دکتر گری چاپمن با بررسی و تحقیقات زیادی، به ۵ زبان عشق کلی رسیده است. هر کدام از ما تا حدی همه این موارد را داریم ولی بطور خاص، یک یا دو مورد از آنها زبان اصلی عشق ماست. ما فقط در صورتی عشق ابراز شده از طرف مقابلمان را به خوبی دریافت می کنیم که به زبان عشق خودمان ابراز شده باشد. دکتر گری چاپمن چندین کتاب در این زمینه دارد: کتاب پنج زبان عشق (همین کتاب – که بعضا با نام ۵ زبان عشق همسران هم شناخته می شود)، کتاب ۵ زبان عشق مجردها، کتاب پنج زبان عشق نوجوانان و …

پنج زبان عشقی که دکتر گری چاپمن در کتاب ۵ زبان عشق معرفی می کند، عبارتند از:

کلام تأییدآمیزارائه خدمتدریافت هدیه اختصاص وقتتماس فیزیکی

کتاب پنج زبان عشق (5 زبان عشق چیست؟)

توضیح پنج زبان عشق:

 1. کلام تاییدآمیز: این زبان برای تایید و تشویق افراد استفاده می‌شود.
 2. ارائه خدمت: برای این افراد، رفتار بسیار موثرتر از کلام است.
 3. دریافت هدیه: برای برخی از افراد، هیچ چیز به اندازه هدیه گرفتن، احساس عشق را به آنها انتقال نمی‌دهد.
 4. اختصاص وقت: این زبان در مورد دادن وقت خود با توجه کامل است.
 5. تماس بدنی (فیزیکی): برای این افراد، هیچ چیز به اندازه تماس بدنی، بیانگر عشق نیست.

تاکنون بیش از ۱۰ میلیون جلد از کتاب «۵ زبان عشق» به فروش رفته و رابطه‌های بی‌شماری را دگرگون کرده است. ایده‌های ساده‌ی موجود در کتاب پنج زبان عشق کاملاً واضح و با شوخ‌طبعی بیان‌شده‌اند، و آن را جذاب و کاربردی کرده است. داستان‌های واقعی این کتاب برای شما الهام‌بخش خواهند بود و روش حس مشترک استفاده‌شده در این کتاب شما را برای بکار بردن ایده‌ها ترغیب خواهد کرد. حسی که خواندن این کتاب به شما می‌دهد همانند حس قدم زدن و صحبت کردن یا یک دوست فهیم است. بکار بردن آن برای همیشه رابطه‌ی شما را تغییر خواهد داد، تغییری که از همین امروز آغاز می‌شود.

درباره گری چاپمن (نویسنده کتاب ۵ زبان عشق): گَری چاپمن، نویسنده، سخنران و مشاوری است که علاقه‌ی زیادی به مردم و کمک به آن‌ها برای ایجاد روابط مستحکم دارد. او نویسنده‌ی مجموعه کتاب‌های پرفروش «۵ زبان عشق» و مدیر موسسه‌ی «مشاوره ازدواج و خانواده» است. گری در اقصی نقاط جهان سمینارهایی برگزار می‌کند وو برنامه‌های رادیویی او از بیش از ۴۰۰ ایستگاه رادیویی پخش می‌شود.

 

 

 

 

The 5 Love Languages SummaryThe 5 Love Languages Summary

The Book in Three Sentences

 1. People speak different love languages
 2. After many years of marriage counseling, Chapman’s conclusion is that there are five emotional love languages—five ways that people speak and understand emotional love.
 3. Chapman believes that, once you identify and learn to speak your spouse’s primary love language, you will have discovered the key to a long-lasting, loving marriage.

The Five Big Ideas

 1. We have been led to believe that if we are really in love, it will last forever. However, once the experience of falling in love has run it’s course, we return to the world of reality and begin to assert ourselves.
 2. Some couples believe that the end of the “in-love” experience means they have only two options: a life of misery with their spouse or jump ship and try again.
 3. However, there is a third and better alternative: We can recognize the in-love experience for what it was—a temporary emotional high—and now pursue “real love” with our spouse.
 4. Your wife’s complaints are the most powerful indicators of her primary love language.
 5. There is nothing more powerful that you can do than to love your wife even when she’s not responding positively.

The 5 Love Languages

 1. Words of affirmation
 2. Quality time
 3. Receiving gifts
 4. Acts of service
 5. Physical touch

The 5 Love Languages Summary

Chapman is convinced that keeping the emotional love tank full is as important to a marriage as maintaining the proper oil level is to an automobile.

When your spouse’s emotional love tank is full and they feel secure in your love, the whole world looks bright and your spouse will move out to reach their highest potential in life.

Verbal compliments, or words of appreciation, are powerful communicators of love.

Giving verbal compliments is one way to express words of affirmation to your spouse. Another dialect is encouraging words.

We must first learn what is important to our spouse. Only then can we give encouragement.

Sometimes our words say one thing, but our tone of voice says another.

We can choose to live today free from the failures of yesterday.

When you make a request of your spouse, you are affirming his or her worth and abilities. You are introducing the element of choice. This is important because we cannot get emotional love by way of demand.

If your mate’s primary love language is quality time, your spouse simply wants you, being with them, spending time.

Spending time with your mate in a common pursuit communicates that you care about each other, that you enjoy being with each other, that you like to do things together.

One of the most common dialects is that of quality conversation. By quality conversation, Chapman mean sympathetic dialogue where two individuals are sharing their experiences, thoughts, feelings, and desires in a friendly, uninterrupted context.

Words of affirmation focus on what we are saying, whereas quality conversation focuses on what we are hearing.

We must be willing to give advice but only when it is requested and never in a condescending manner.

Ask yourself, “What emotion is my spouse experiencing?” When you think you have the answer, confirm it. For example, “It sounds to me like you are feeling disappointed because I forgot.”

One way to learn new patterns is to establish a daily sharing time in which each of you will talk about three things that happened to you that day and how you feel about them. Chapman calls this the “Minimum Daily Requirement” for a healthy marriage.

The essential ingredients in a quality activity are:

 1. At least one of you wants to do it
 2. The other is willing to do it
 3. Both of you know why you are doing it—to express love by being together.

A gift is something you can hold in your hand and say, “Look, he was thinking of me,” or, “She remembered me.”

Physical presence in the time of crisis is the most powerful gift you can give if your spouse’s primary love language is receiving gifts.

By acts of service, Chapman mean doing things you know your spouse would like you to do.

Love is a choice and cannot be coerced.

Each of us must decide daily to love or not to love our spouses. If we choose to love, then expressing it in the way in which our spouse requests will make our love most effective emotionally.

People tend to criticize their spouse most loudly in the area where they themselves have the deepest emotional need.

Don’t make the mistake of believing that the touch that brings pleasure to you will also bring pleasure to her.

A common mistake many men make is assuming that physical touch is their primary love language because they desire sexual intercourse so intensely.

Most sexual problems in marriage have little to do with physical technique but everything to do with meeting emotional needs.

If your deepest pain is the critical, judgmental words of your spouse, then perhaps your love language is words of affirmation.

Chapman suggests three ways to discover your own primary love language:

 1. What does your spouse do or fail to do that hurts you most deeply? The opposite of what hurts you most is probably your love language.
 2. What have you most often requested of your spouse? The thing you have most often requested is likely the thing that would make you feel most loved.
 3. In what way do you regularly express love to your spouse? Your method of expressing love may be an indication that that would also make you feel loved.

Almost never do two people fall in love on the same day, and almost never do they fall out of love on the same day. Chapman calls this “The disequilibrium of the ‘in-love’ experience.”

Love is not the answer to everything, but it creates a climate of security in which we can seek answers to those things that bother us.

Can emotional love be reborn in a marriage? You bet. The key is to learn the primary love language of your spouse and choose to speak it.

Questions

 1. How does your spouse respond when you try to show affection?
 2. On a scale of 0–10, how full is your love tank?
 3. Can you pinpoint a time in your marriage when “reality” set in? How did this affect your relationship, for better or worse?
 4. What would you most like to hear your spouse say to you?
 5. What in your marriage detracts from spending quality time?
 6. Reflect on ways to give gifts even if finances are tight.
 7. Many acts of service will involve household chores, but not all. What are some non-chore ways of serving your mate?
 8. Recall some non-sexual “touching times” that enhanced intimacy between the two of you.
 9. Do you think by now you have a good sense of what your spouse’s love language is? How about them for you? What more could you do to explore this?
 10. A key thought here is the idea of speaking our mate’s love language whether or not it is natural for us. Why is this so fundamental to a healthy marriage?
 11. What does your spouse do to make you feel more “significant”? How about what you do for them?

Recommended Reading

If you like The 5 Love Languages, you may also enjoy the following books:Buy The Book: The 5 Love Languages


مبلغ قابل پرداخت 10,000 تومان

توجه: پس از خرید فایل، لینک دانلود بصورت خودکار در اختیار شما قرار می گیرد و همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال می شود. درصورت وجود مشکل می توانید از بخش تماس با ما ی همین فروشگاه اطلاع رسانی نمایید.

Captcha
پشتیبانی خرید

برای مشاهده ضمانت خرید روی آن کلیک نمایید

  انتشار : ۲۰ دی ۱۳۹۷               تعداد بازدید : 607

دیدگاه های کاربران (0)

استان فارس شیراز میدان پاسارگاد

چنانچه کتاب مورد نظر خود را در سایت پیدا نکردید نگران نباشید ، کتاب شما در بانک کتاب ما موجود هست ولی به دلیل بالا بودن تعداد کتاب ها هنوز داخل سایت قرار نگرفته ، جهت تهیه کتاب با ما تماس بگیرید: شماره موبایل 09164520312

فید خبر خوان    نقشه سایت    تماس با ما